شرایط

شرایط پشتیبانی ما

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات مرجع پلیمردربازارایران
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی مرجع پلیمردربازارایران به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت مرجع پلیمردربازارایران هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ویدئوهای رسانه تصویری مرجع پلیمردربازارایران و سایر خدمات ارائه شده توسط مرجع پلیمردربازارایران به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مرجع پلیمردربازارایران است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مرجع پلیمردربازارایران از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

  • توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مرجع پلیمردربازارایران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مرجع پلیمردربازارایران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  پشتیبانی از شما.

  • ما به مشتریان کمک می کنیم تا مشکلات / موضوعاتی را که تبلیغ می کنیم و در کنار مشتری کار نمی کنند ، حل کنیم
  • ما به مشتریان کمک می کنیم داده های نمونه را وارد کنند
  • ما به مشتریان کمک می کنیم از مراحل اساسی  معرفی شرکت استفاده کنند

پشتیبانی

  • درخواستهای پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت 8:00 تا 15:00 در حال پردازش است

از کجا می توانید پشتیبانی دریافت کنید

  • ما بیشترین اولویت را برای کمک در مرکز راهنمایی خود صرف کردیم 
  • شما می توانید از طریق فرم تماس با ما برای ما پیام ارسال کنید .
  • می توانید از روش ارسال ایمیل برای استفاده کنیدinfo[at]polympart.com
  • روش پشتیبانی زنده ، چت و کار با ما از طریق اسکایپ فقط برای خدمات پولی است

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات مرجع پلیمردربازارایران استفاده می‏‌کنید و به مرجع پلیمردربازارایران ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مرجع پلیمردربازارایران به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد مرجع پلیمردربازارایران برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه مرجع پلیمردربازارایران را در پروفایل خود لغو کنند.